Nematote paveikslėlių? Spauskite čia.
Lietuvos oro uostai: metų pradžia – pokyčių metas

Šių metų pradžia Lietuvos oro uostuose – pokyčių ir atsinaujinimo metas. Keliaudami į Kauno ar Palangos oro uostus jau galite pastebėti pakitusią eismo bei automobilių statymo sistemą. Dabar atvykimas iki keleivių terminalų turėtų tapti aiškesnis ir patogesnis visiems, nepriklausomai nuo to, kokia transporto priemone naudojamasi.

Pokyčius pastebėsite ir keleivių terminaluose – Vilniuje atsinaujino kelios parduotuvės, atsirado naujų paslaugų, kurios palengvins jūsų keliones – išbandykite registracijos į skrydžius savitarną, bagažo pakavimo paslaugą, greitosios keleivių patikros įsigijimo terminalą. Ir, žinoma, planuokite skrydžius, nes ir vėl turime naujienų!

Susitikime Lietuvos oro uostuose!

„Ryanair” iš Vilniaus skraidys į Berlyną

Nuo šių metų lapkričio aviakompanija „Ryanair“ tris kartus per savaitę skraidins keleivius iš Vilniaus į Berlyno Šonefeldo oro uostą. Plačiau.

LOT oro linijų bendrovė Palangą sujungs su pasauliu

Kovo 31 d. LOT Lenkijos oro linijos keleiviams pasiūlys tiesioginius skrydžius tarp Palangos ir Varšuvos. Skrendantieji turės galimybę iš Varšuvos nukeliauti į dešimtis krypčių Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje. Plačiau.

Nauja paslauga SAS keleiviams

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS nuo balandžio mėnesio pradeda teikti paslaugą „SAS Go Light“ keliaujant bet kuria kryptimi Europoje. Ji skirta klientams, kurie nori keliauti pigiau ir pasiėmę tik rankinį bagažą. Plačiau.

„airBaltic“ Baltijos šalių sostinėse atšventė 20 metų sukaktį

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ atšventė Vilnius – Ryga ir Talinas – Ryga maršrutų 20-ies metų jubiliejų. Per du dešimtmečius šiuos skrydžius pasirinko jau beveik 3 milijonai keleivių. Plačiau.

Greitosios keleivių patikros paslauga – dar greičiau ir patogiau

Vilniaus oro uosto išvykimo salėje pradėjo veikti savitarnos terminalas FOXBOX, kuriame galima greitai ir patogiai įsigyti vienkartinę greitosios keleivių patikros (angl. – fast track) paslaugą. Plačiau.

Bagažo pakavimo zonoje – naujos paslaugos

Vilniaus oro uosto išvykimo salėje atidaryta specialiai keleiviams sukurta „Pack&Fly“ erdvė, kurioje galima pasirūpinti savo bagažo apsauga – supakuoti lagaminą ir taip apdrausti jį nuo atidarymo, sušlapimo ar sugadinimo. Čia taip pat galima įsigyti lagaminų spynelių ar kitų kelionėje praversiančių smulkmenų – pagalvėlių, ausų kištukų ir pan. Plačiau.

Registracijos savitarnos kioskai – jau ir SAS keleiviams

Vilniaus oro uosto išvykimo salėje veikiančiais keleivių registracijos savitarnos kioskais jau gali naudotis ir Skandinavijos oro linijų SAS keleiviai. Plačiau.

Atsinaujino „Narvesen“ parduotuvė

Vilniaus oro uosto išvykimo salėje duris atvėrė atsinaujinusi „Narvesen“ – patogaus ir greito apsipirkimo parduotuvė. Plačiau.

Eismo pokyčiai prie Kauno oro uosto

Keičiasi transporto eismo sistema prie Kauno oro uosto. Pokyčių tikslas – kad bet kuria transporto priemone keleiviai į oro uostą atvyktų kuo patogiau, o pagrindinė eismo sistemos naujovė - specialios „Kiss and fly“ vietos keleiviams išlipti ir įlipti trumpalaikio automobilių stovėjimo aikštelėje. Plačiau.

Atnaujintos Palangos oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės

Po aikštelių modernizacijos čia atsirado automatinė automobilių valstybinių numerių nuskaitymo sistema su mokėjimo kasomis, papildoma vaizdo stebėjimo sistema, LED šviestuvai. Taip pat aikštelėse keičiama automobilių stovėjimo tvarka. Plačiau.

Vilnius
Airport
Kaunas
Airport
www.ltou.lt
Norėdami atsisakyti naujienlaiškio, spauskite čia.